Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 21. maijs
Šodien sveicam: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Laika ziņas: Sigulda +9.6℃, A vējš 4.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-08-02
Notiks sacensības „Cerību kauss 2018”; plānoti satiksmes ierobežojumi
Latvijas Riteņbraukšanas federācija 4. un 5.augustā organizē lielākā riteņbraukšanas seriāla šosejā „Cerību kauss 2018” 5.posmu un „Riteņbraukšanas svētkus bērniem”, kas norisināsies Raiņa parkā.
 
Sacensības sāksies sestdien, 4.augustā, plkst.17.30, kad „Cerību kausa” dalībnieki vienlaikus ar „MSĢ kausu” un Latvijas čempionātu kalnā braukšanā mērosies spēkiem bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda”. Noslēgums plānots plkst.19.45. Savukārt svētdien, 5.augustā, sacensību starta un finiša centrs atradīsies pie Raiņa parka. Jau plkst.8.30 starts tiks dots B grupas jauniešiem un A grupas meitenēm, kas veiks 41,3 kilometru garu distanci līdz Raganai un Inciemam, vēlāk atgriežoties Siguldā. Tehniskais starts būs Siguldā pie Gaujas tilta, bet finišs paredzēts aptuveni plkst.9.45.
 
Siguldas novada pašvaldība un Latvijas Riteņbraukšanas federācija mazos siguldiešus un pilsētas viesus aicina uz „Riteņbraukšanas svētkiem bērniem”, kas notiks Raiņa ielā pie ieejas Raiņa parkā. Bērnu svētkos aicināti piedalīties paši jaunākie sportisti no 1 līdz 11 gadu vecumam. Mazie sportisti aicināti izmēģināt savus spēkus dažāda garuma distancēs. Dalība bērnu sacensībās – bez maksas. Reģistrācija sacensībām sāksies plkst.9.30. 
 
Plkst.10.00 no Raiņa parka startēs C grupas zēni un B grupas meitenes. Šo kategoriju grupu braucēji veiks 24,4 kilometru garu distanci no Siguldas līdz Inciemam un atpakaļ. Tehniskais starts paredzēts pie Gaujas tilta. C grupas meitenes, kā arī D grupas zēni un meitenes savas sacensības aizvadīs pa Siguldas pilsētas centrā izveidoto apli Raiņa, Oskara Kalpaka, Parka un Ausekļa ielā. Apbraukšana tiks organizēta pa Pils un Krišjāņa Barona ielu. Sacensību starts tiks dots plkst.11.30. Kopējais distances garums būs astoņi kilometri.
 
Sacensību laikā 5.augustā Siguldā plānoti satiksmes organizācijas ierobežojumi. Pilnībā slēgta satiksme no plkst.7.30 līdz 12.30 būs Raiņa ielas posmā no Oskara Kalpaka līdz Ausekļa ielai, kā arī no plkst.11.30 līdz 12.00 Raiņa parka apkārtējo ielu posmos (sacensību aplis) – Raiņa, Oskara Kalpaka, Parka, Ausekļa ielā. Apbraukšana tiks organizēta pa Pils un Krišjāņa Barona ielu. Īslaicīgi satiksmes ierobežojumi plānoti no plkst.8.30 līdz 11.30 maršrutā Raiņa iela– Turaidas iela–Turaida–Ragana–Inciems–Turaida–Turaidas iela–Raiņa iela.


Sacensību laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi