×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Otrdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +21.9℃, R vējš 4.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-08-23
Noslēgušās orientēšanās sacensības „Siguldas Kauss 2018”

Jau sesto gadu norisinājušās divu dienu orientēšanās sacensības „Siguldas Kauss 2018”. Sacensības šogad notika Braslas ielejas gravās un mežos netālu no Inciema. 

Divu dienu kopvērtējumā V8 grupā visas medaļas ieguva siguldieši – 1.vieta Timotejam Janovam, 2.vieta Dāvidam Beinertam, bet 3.vieta – Uvim Narnickim. Savukārt S8 grupā 3.vietu ieguva Kate Līviņa. S16 grupā 3.vietu ieguva Kristīne Brunere, V16 grupā 2.vieta Nilam Ciglim, S21B grupā 1.vieta Elīnai Ezeriņai un 2.vieta Lailai Zinbergai.

S35 grupā 1.vieta Zandai Abzalonei, S40 grupā 1.vieta Lindai Katlapai un 2.vieta Kristīnei Veitai, V50 grupā 1.vieta Guntim Arnicānam, S60 grupā 1.vieta Alīdai Ābolai, S65 grupā 3.vieta Rudītei Šternai, bet V65 grupā 1.vieta Ilmāram Limbēnam.

Kopumā sacensībās Siguldas Kauss 2018 piedalījās 512 dalībnieki. Sacensības organizēja sporta klubs „Siguldas Takas” un tās notika ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

Informāciju sagatavoja:
Karīna Janova

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi