Ceturtdiena, 25. aprīlis
Šodien sveicam: Līksma, Bārbala
Laika ziņas: Sigulda +12.3℃, DA vējš 3.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-09-04
Aicina izvirzīt pretendentus Siguldas novada „​Gada balvai izglītībā”​

Lai godinātu un motivētu Siguldas novada pedagogus, izglītības nozares darbiniekus un organizācijas, kā arī lai veicinātu izglītības kvalitāti, jau otro gadu tiks pasniegtas Siguldas novada „​Gada balvas izglītībā”. Pretendentus „Gada balvai izglītībā” par sasniegumiem 2017./2018.mācību gadā iespējams pieteikt līdz 21.septembrim, aizpildot aptaujas anketu, kura pieejama Siguldas novada izglītības iestādēs un Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās. Siguldas novada „​Gada balvas izglītībā” apbalvošanas ceremonija notiks 5.oktobrī plkst.19.00 Siguldas novada Kultūras centrā.

 

Pretendentus iespējams pieteikt vairākās konkursa nominācijās:

  • „​Par mūža ieguldījumu izglītībā” – par ilggadēju un nozīmīgu ieguldījumu izglītības attīstībā.
  • „​Gada balva par izcilību” – par augstiem pedagoģiskā darba rezultātiem, skolēnu sasniegumiem mācību priekšmetu olimpiādēs, konkursos; par mūsdienīgu izglītības darba organizāciju.
  • „​Gada balva par darbu ar skolēniem vispārējās izglītības pamatskolas pirmajā posmā (no 1. līdz 6.klasei)” – par teicamu, mērķtiecīgu, profesionālu darbu, īpašiem sasniegumiem un ieguldījumu skolēnu izaugsmes un attīstības veicināšanā.
  • „​Gada balva darbā ar skolēniem vispārējās izglītības pamatskolas otrajā posmā un vidusskolā (no 7. līdz 12.klasei)” – par teicamu, mērķtiecīgu, profesionālu darbu, īpašiem sasniegumiem un ieguldījumu skolēnu izaugsmes un attīstības veicināšanā.
  • „​Gada balva pirmsskolas izglītībā” – par teicamu, mērķtiecīgu un profesionālu darbu un īpašiem sasniegumiem pirmsskolas izglītībā.
  • „​Gada balva profesionālās ievirzes, interešu un neformālajā izglītībā” – par īpašiem sasniegumiem profesionālās ievirzes, interešu un neformālās izglītības īstenošanā; par ieguldījumu Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku procesa nodrošināšanā, popularizēšanā un tradīciju tālāknodošanā; par aktīvu un mērķtiecīgu darbu ar novada jauniešiem.
  • „​Gada veiksmīgākā debija” – par veiksmīgu debiju izglītības nozarē.
  • „​Gada inovācija izglītībā” – par spilgtu, inovatīvu devumu kādā no izglītības nozarēm.
  • „​Gada balva izglītības procesa atbalstam” – par profesionālu, mērķtiecīgu darbu un atbalstu izglītojamo attīstībai; izglītojamajiem draudzīgas vides radīšanu un uzturēšanu.
  • „​Gada nozīmīgākais Siguldas novada izglītības nozares popularizētājs” – par veiksmīgu metodiskā darba un pedagoģiskās darbības pieredzes popularizēšanu; par starpnozaru sadarbības veicināšanu, pilsonisko līdzdalību un izglītības nozares mērķtiecīgu atpazīstamības veicināšanu un popularizēšanu medijos; par īpašiem sasniegumiem kādā no izglītības nozarēm valsts vai starptautiskā mērogā, popularizējot Siguldas novadu ārpus tā robežām.

2017.gadā apbalvojumu saņēma: „Gada balva par mūža ieguldījumu” – Vilnis Trupavnieks, „Gada balva pirmsskolas izglītībā” – bērnudārza „Ābelīte” vadītāja Kristīne Medne, „Gada balva par darbu ar skolēniem pamatskolas pirmajā posmā” – Siguldas 1.pamatskolas skolotāja Lolita Šteinberga, „Gada balva darbā ar skolēniem pamatskolas otrajā posmā un vidusskolā” – Siguldas Valsts ģimnāzijas skolotāja Inguna Vuškāne, „Gada balva profesionālās ievirzes, interešu un neformālajā izglītībā” – Siguldas Valsts ģimnāzijas skolotājs Normunds Šulte, „Gada balva par izcilību” – Siguldas Valsts ģimnāzijas skolotāja Inese Berga, „Nozīmīgākais Siguldas novada izglītības nozares popularizētājs” – Siguldas pilsētas vidusskolas un Siguldas Valsts ģimnāzijas skolotāja Indra Ozoliņa, „Izglītības mecenāts” – SIA „VITA mārkets”, „Veiksmīgākā debija” – Mores pamatskolas direktore Tīna Blūma, „Inovācija izglītībā” – Siguldas Valsts ģimnāzijas skolotāja Līga Sausiņa. Saskaņā ar konkursa nolikumu 2017.gada balvas ieguvējus apbalvojumam Siguldas novada Gada balvai izglītībā šajā gadā izvirzīt nevar.
 

 

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Zintis Dzintis
- 2018-09-07 14:35

Kādēļ nav ievietota nominācija pedagogiem, kas strādā ar speciālās izglītības bērniem. Vai šie pasniedzēji nav pelnījuši šādu nomināciju?

Atbilde: Zintis Dzintis
Administrācija
- 2018-09-07 15:57

Labdien!
Aicinām Jūs izvirzīt pedagogu, kas strādā ar speciālās izglītības bērniem, nominācijā „Gada balva izglītības procesa atbalstam", kurā tiks godināts pedagogs par profesionālu, mērķtiecīgu darbu un atbalstu izglītojamo attīstībai, kā arī izglītojamajiem draudzīgas vides radīšanu un uzturēšanu.

Ar cieņu
Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv administrācija

Pasākumi