×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 4. decembris
Šodien sveicam: Baiba, Barbara, Barba
Laika ziņas: Sigulda -3.4℃, DA vējš 2.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-09-10
Aicina uz tikšanos par Siguldas pils kompleksa attīstību

Lai pārrunātu aktualitātes Siguldas pils kompleksa attīstībā, kā arī vienotos par INT-HERIT projekta starptautiskās sanāksmes rīkošanas jautājumiem, otrdien, 11.septembrī, plkst. 16.00 Siguldas pils kompleksā (papīrmākslas darbnīcā „Viktora vēstules”) notiks partneru tikšanās.

Tikšanās laikā plānots pārrunāt Siguldas pils kompleksa attīstības aktualitātes, dalīties INT-HERIT projekta starptautiskajos pasākumos gūtajā pieredzē, kā arī ar partneru uzņemšanu saistītus organizatoriskus jautājumus; starptautiskā tikšanās norisināsies no 25. līdz 27.septembrim Siguldā.
 
Tikšanās tiek organizēta starpreģionu sadarbības programmas URBACT III 2014.–2020.gadam projektā „Mazu un vidēja izmēra Eiropas pilsētu kultūras mantojuma stratēģiju ieviešanas tīkls”.
 
 
 

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi