Ceturtdiena, 25. aprīlis
Šodien sveicam: Līksma, Bārbala
Laika ziņas: Sigulda +12.3℃, DA vējš 3.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-09-11
Pašvaldība izsolīs kafejnīcas telpas Siguldas novada Kultūras centrā

21.septembrī plkst.10.30 Siguldas novada pašvaldība rīkos kafejnīcas nomas tiesību atklātu mutisku izsoli ar augšupejošu soli 1,21 eiro apmērā nekustamajā īpašumā „Siguldas novada Kultūras centrs” Pils ielā 10, Siguldā, Siguldas novadā. Izsole norisināsies Siguldas pagasta Kultūras nama Deputātu zālē, Zinātnes ielā 7, Siguldas pagastā, Siguldas novadā, kafejnīcas telpu nosolītājam iegūstot nomas tiesības uz pieciem gadiem.

Nomas tiesību pretendenti aicināti reģistrēties un iesniegt pieteikumu pašvaldības Teritorijas un attīstības pārvaldē, 203.kabinetā, Zinātnes ielā 7, Siguldas pagastā, Siguldas novada pašvaldības administrācijas darba laikā līdz 20.septembra plkst.17.00. Tālrunis informācijai 28357158 (P/A „Siguldas Attīstības aģentūra” direktore Laura Skrodele).

Izsoles nosacītā nomas maksa par tirdzniecību viena pasākuma laikā 24,20 eiro ar PVN. Pirms pieteikuma iesniegšanas izsoles dalībniekam jāiemaksā dalības maksa 50 eiro apmērā, tai skaitā PVN un nodrošinājums 20 eiro apmērā, ieskaitot to Siguldas novada pašvaldības bankas kontā LV15UNLA0027800130404.

Izsoles noteikumi nosaka, ka nomniekam jābūt vismaz piecu gadu pieredzei sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšanā. Kafejnīcas telpām jābūt pieejamām Siguldas novada Kultūras centra apmeklētājiem tajā notiekošo pasākumu laikā, tai skaitā stundu pirms pasākuma, pasākuma starpbrīžos un pusstundu pēc pasākuma. Pārējā laikā kafejnīcas telpu darba laiku nomnieks var izvēlēties pats.

Noteikumos norādīts, ka kafejnīcas telpas jāizmanto kā sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšanas vieta Kultūras centrā notiekošo pasākumu laikā, ievērojot Rīgas–Gaujas gastronomijas reģiona konceptu „Ar dabu šķīvī”, kā arī jānodrošina, ka vietējo produktu un izejvielu īpatsvars ir ne mazāk kā 80% no kopējā piedāvātā produkcijas apjoma. Trīs mēnešu laikā no nomas līguma noslēgšanas, nomniekam jāizstrādā un apmeklētājiem jāpiedāvā vismaz divi pārtikas produkti/bezalkoholiski dzērieni, kas veltīti Kultūras centra vārda popularizēšanai.

Ar izsoles noteikumiem var iepazīties elektroniski Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi