Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +9.4℃, D vējš 2.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-09-14
16.septembrī līdz plkst.17.30 pagarināts „S!-Šķēršļu velo 2018” atvērtais starts

Ņemot vērā, ka šajā nedēļas nogalē vienlaicīgi norisinās muzikālais uzvedums bērniem „Vilkam tāda dvēselīt`” atjaunotajā Siguldas novada Kultūras centrā, kā arī sacensības „S!-Šķēršļu velo 2018” Fischer Slēpošanas centrā, uzklausīts vecāku lūgums, kas kopā ar bērniem vēlas apmeklēt abus pasākumus – 16.septembrī līdz plkst.17.30 pagarināts „S!-Šķēršļu velo 2018” atvērtais starts.

„S!-Šķēršļu velo 2018’’ ir jauna koncepta velo sacensības bērniem, sākot no „dipu dapu” klases līdz 2001.gadā dzimušiem dalībniekiem, kurās būs ne tikai jābrauc ar velo ierastajā trasē un meža takās, bet arī jāpārvar dažāda veida šķēršļi – gan cilvēka veidoti, gan sacensību apvidū jau atrodamie dabiski izveidojušies. Lai piedalītos šajās sacensībās, dalībniekiem nav nepieciešamas īpašas prasmes un priekšzināšanas riteņbraukšanās pa šķēršļu trasi, jo tā ir veidotā tā, lai būtu pa spēkam ikviena vecuma dalībniekam.

Reģistrējoties sacensībām tiešsaistē līdz 15.septembra plkst.17.00 iespējams saņemt atlaidi dalības maksai, bet reģistrēties sacensībām būs iespējams arī norises dienā Fischer Slēpošanas centrā no plkst.13.30 vienlaikus ar sacensību numuru saņemšanu.

Šāda veida sacensības palīdz velobraucējiem attīstīt un pārliecināties par savām velosipēda vadītprasmēm un veiklību dažādos apstākļos. Papildu informācija par sacensību norisi un nolikums pieejams šeit.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi