Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +9.7℃, ZR vējš 2.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-09-17
Noteiks ātrākos sacensību seriāla „S!-Skate” skrituļslidotājus

Ceturtdien, 20.septembrī, Fischer Slēpošanas centrā uz starta līnijas stāsies skrituļslidotāji, lai mērotos spēkiem noslēdzošajā „S!-Skate 2018” posmā. Kopumā šogad sacensību seriāla startēja vairāk nekā 210 sportistu no Siguldas un citiem Latvijas novadiem.

Ceturtajā un noslēdzošajā „S!-Skate 2018” posmā tiks noskaidroti sezonas kopvērtējuma līderi, kā arī sadalīti kausi 31 vecuma grupās. Reģistrācija sacensību dienā sāksies no plkst.17.30, savukārt starts pirmajai grupai (2012.gadā dzimušie un jaunāki) – plkst.18.30. Dalībnieki šajā posmā startēs ar individuālu startu. Jaunākajiem sportistiem būs jāveic 200 metru gara distance, savukārt pārējās grupas mērosies spēkiem 1,2 kilometru garajā, asfaltētajā Fischer Slēpošanas centra aplī.

Sacensības notiek jau piekto gadu un to mērķis ir popularizēt skrituļslidošanu dažādu paaudžu vidū, kā arī veicināt lietderīgu un fiziski aktīvu brīvā laika pavadīšanu Sigulda novadā. „S!-Skate 2018” seriālām starts tika dots šī gada 24.maijā un katrs tā posms ir pulcējis vidēji 70 dalībnieku. Šogad kā jaunums sacensību seriālā ir ieviesta arī atsevišķa grupa rollerslēpotājiem.

Sezonas kopvērtējuma 1.–3.vietas ieguvēji visās vecuma grupās godalgās saņems sacensību rīkotāju un atbalstītāju sarūpētas balvas. Sacensības organizē Fischer Slēpošanas centrs sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. 

Informāciju sagatavoja:
SIA „Siguldas Sporta serviss”

sabiedrisko attiecību un mārketinga speciālists
Artūrs Zālītis
Tālrunis: +371 26372040
e-pasts: arturs.zalitis@sigulda.lv

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi