Pirmdiena, 17. jūnijs
Šodien sveicam: Artūrs, Artis
Laika ziņas: Sigulda +17.4℃, Z vējš 1.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-10-10
Kultūras centrā „Siguldas devons” skanēs džeza teātra izrāde „Pēc pusnakts”

Piektdien, 19.oktobrī, plkst.19.00 kultūras centrā „Siguldas devons” skanēs džeza teātra koncertizrāde „Pēc pusnakts / After Midnight”, atklājot vienas būtnes paralēlās pasaules — reālo un sapņu. Koncertizrāde pārsteigs klausītājus ar spilgtiem sižeta un mūzikas pavērsieniem, krāšņu šovu un novatorisku pieeju skatuves mākslai.

Šova radošā komanda ir pianists Andrejs Osokins, dziedātāja Katrīna Gupalo, horeogrāfe Gabija Bīriņa, sitaminstrumentālists Elvijs Endelis un video mākslinieks Jānis Romanovskis. Izrādei pirmo reizi pievienojas modernā džeza dejotāja Gunta Liepiņa, kas nesen atgriezās no Amerikas, kur pavadīja laiku, intensīvi studējot un strādājot.

Performancē izskanēs Kola Portera, Reja Čārlza, Merilinas Monro, Ninas Simones, Džordža Gēršvina, Džūlijas Londonas un Ellas Ficdžeraldas dziesmas un melodijas.

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties šeit un visās „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi