Pirmdiena, 17. jūnijs
Šodien sveicam: Artūrs, Artis
Laika ziņas: Sigulda +17.4℃, Z vējš 1.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-10-10
Grantu programmas (ie)dvesma 2.sezonā aktīvākie bijuši Siguldas jaunie uzņēmēji

SEB bankas grantu programmas (ie)dvesma 2.sezonā kopumā saņemti 55 pieteikumi par teju 450 tūkstošiem eiro. Visaktīvākie bijuši Siguldas novada jaunie uzņēmēji, kas iesnieguši 20 projektus.

Uzņēmēju iesniegtie projekti ir saistīti ar dažādām nozarēm, piemēram, sporta pasākumu rīkošanu, bioloģisko lauksaimniecību, pārtikas produktu ražošanu, bērnu izglītību, tehnisko mērierīču ražošanu un citām jomām. Vairums ideju fokusētas uz Latvijas tirgu, taču vairāki biznesa projekti plāno savus produktus vai pakalpojumus eksportēt uz Eiropas valstīm un citiem tirgiem.

Šogad jaunajiem uzņēmējiem pieejamais finansējums pieaudzis līdz 60 tūkstoši eiro un maksimālā summa vienam grantam ir 10 tūkstoši eiro. Saņemtie pieteikumi tiks atlasīti trīs kārtās, izvērtējot gan to atbilstību programmas kritērijiem, gan biznesa plānu un idejas potenciālu, kā arī dalībnieku prezentācijas un atbildes uz žūrijas jautājumiem. Šogad tiks izsniegti vismaz seši granti un rezultātu paziņošana un grantu ieguvēju apbalvošana notiks 15.novembrī.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi