Ceturtdiena, 25. aprīlis
Šodien sveicam: Līksma, Bārbala
Laika ziņas: Sigulda +21.3℃, D vējš 4.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-11-05
Aicina uz Valmieras Drāmas teātra viesizrādi „Dievs.Daba.Darbs”

Svētdien, 11.novembrī, plkst.16.00 koncertzālē „Baltais Flīģelis” būs iespēja vērot Valmieras Drāmas teātra viesizrādi „Dievs.Daba.Darbs” pēc Annas Brigaderes lugas motīviem. Lomās – Aigars Apinis, Kārlis Arnolds Avots, Rihards Jakovels, Ingus Kniploks un Inese Pudža.

„Aiz saules, aiz mēneša, aiz trejdeviņām jūrām,” saka galvenā šī stāsta varone Annele, ar kuru kopā izrādes skatītājs varēs rast atbildes uz jautājumiem, kas ir Dievs Annelei un mums šodien? Kas ir daba Annelei un mums šodien? Kas ir darbs Annelei un mums šodien? Kas ir vecāki Annelei un mums šodien? Šajā iestudējumā režisors Jānis Znotiņš turpina ar izrādi „Staburaga bērni” aizsākto, balstoties uz latviešu literatūras kanonā iekļautajiem darbiem, radīt aizraujošu, dzīvu un brīnumu pilnu pasauli burtiski no nekā.

  • Režisors Jānis Znotiņš;
  • Scenogrāfs Artūrs Arnis;
  • Kostīmu māksliniece Berta Vilipsone;
  • Gaismu mākslinieks Mareks Lužinskis;
  • Dramaturģijas konsultante Madara Rutkēviča.

Biļešu cenas no 4 līdz 6 eiro, ar Siguldas novada iedzīvotāja ID katri – 20% atlaide, daudzbērnu ģimenēm – 40% atlaide. Biļetes iespējams iegādāties šeit, „Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās vai vienu stundu pirms izrādes norises koncertzāles „Baltais Flīģelis” kasē.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi