Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +14.6℃, R vējš 4.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-11-08
Notiks bezmaksas rollerslēpošanas nodarbības

Veicinot aktīvu dzīves veidu Siguldas novada iedzīvotāju vidū, novembrī ikviens interesents aicināts piedalīties bezmaksas rollerslēpošanas apmācībās. Kopumā notiks sešas nodarbības, kuras vadīs pieredzējuši un sertificēti treneri – Raivis Zīmelis un Kaspars Kārkliņš. Vienas nodarbības ilgums būs divas stundas, apmācības notiks Fischer Slēpošanas centrā.

Pieteikšanās, zvanot uz tālruņa numuru 29118847 vai rakstot uz e-pasta adresi fsc@siguldassports.lv. Ja nav pieejams savs rollerslēpošanas komplekts, interesentiem par maksu būs iespēja nomāt rollerslepošanas inventāru uz nodarbības laiku. Vakara stundās Fischer Slēpošanas centra teritorija būs apgaismota.

Dalība apmācībās – no 12 gadu vecuma. Nodarbību laikā aizsargķiveres lietošana ir obligāta. Vēlami arī kāju un ceļu sargi.

Nodarbību grafiks:

  • Sestdien, 10.novembrī, plkst.10.30;
  • Trešdien, 14.novembrī, plkst.19.00;
  • Sestdien, 17.novembrī, plkst.10.30;
  • Trešdien, 21.novembrī, plkst.19.00;
  • Sestdien, 24.novembrī, plkst.10.30;
  • Trešdien, 28.novembrī, plkst.19.00.

Informāciju sagatavoja:
SIA „Siguldas Sporta serviss”

sabiedrisko attiecību un mārketinga speciālists
Artūrs Zālītis
Tālrunis: +371 26372040
e-pasts: arturs.zalitis@sigulda.lv

 

Nodarbības tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projektā Nr.9.2.4.2/16/I/018 „Esi vesels Siguldas novadā!”.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi