Ceturtdiena, 25. aprīlis
Šodien sveicam: Līksma, Bārbala
Laika ziņas: Sigulda +21.3℃, D vējš 4.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-11-08
Novada bibliotēkā viesosies grāmatu rakstniece un ilustratore no Islandes

Ziemeļvalstu literatūras nedēļas laikā, 13.novembrī, no plkst.11.15 Siguldas novada bibliotēkā viesosies bērnu grāmatu rakstniece un ilustratore Ausloiga Jonsdotira (Áslaug Jónsdóttir) no Islandes, lai tiktos ar novada mazajiem lasītājiem. Kopā ar rakstnieci bibliotēku apmeklēs pārstāvji no Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja Latvijā.

Tikšanās laikā, plkst.11.15 un 12.20, rakstniece un ilustratore iepazīstinās bērnus ar latviešu valodā tulkoto grāmatu „Briesmonītis teica NĒ!”, kā arī pastāstīs par sevi un Islandi. Notiks nodarbības bērniem, kuru laikā būs iespēja izveidot papīra maskas.

Ausloiga Jonsdotira (Áslaug Jónsdóttir) ir viena no autorēm, kas veidojusi bilžu grāmatu sēriju par Mazo briesmonīti un Lielo briesmonīti, kopā ar rakstniekiem Kallei Gietleru (Kalle Güettler) no Zviedrijas un Rākeli Helmsdālu (Rakel Helmsdal) no Fēru salām.

Grāmata „Briesmonītis teica NĒ!” 2004. gadā saņēma Islandes Ilustratoru balvu un Islandes Labākās bērnu grāmatas balvu, kā arī tika nominēta Zviedrijas Bērnu grāmatu žūrijas balvai, bet 2018.gadā viena no sērijas grāmatām tika nominēta prestižajai Ziemeļvalstu Padomes bērnu un jauniešu literatūras balvai.

Dalība pasākumā – bez maksas.

 

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi