×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +1.8℃, DR vējš 5.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-12-03
Allažu pamatskolas skolēni apmeklē Latvijas Kara muzeju un Rīgas Brāļu kapus

29.novembrī Allažu pamatskolas 7., 8. un 9.klases skolēni projekta „Skolas soma” ietvaros apmeklēja Latvijas Kara muzeja organizētu nodarbību un Rīgas Brāļu kapus.

Skolēni gida vadībā iepazina vai atkārtoja jau zināmus Latvijas vēstures notikumus no tālas senatnes līdz mūsdienām. Muzeja specifika nosaka to, ka stāsti ir par notikumiem, kad cilvēkiem vajadzēja aizstāvēt savu zemi un ģimeni, bet dažkārt arī citu mērķus ar ieročiem rokās. Muzejā ir iespēja redzēt, kā izskatās patiesībā, jo attēli no grāmatas nerada pilnīgu priekštatu. Nodarbības laikā skolēniem bija iespēja padomāt, izteikt savu viedokli un izvērtēt. Lielu interesi raisīja interaktīvais materiāls par Pirmo pasaules karu. Šīs nodarbības apmeklējums palīdzēs 9.klases skolēniem sagatavoties vēstures eksāmenam mācību gada noslēgumā.

Pirms došanās mājup skolēni apmeklēja Rīgas Brāļu kapus, kurus redzējuši bija tikai daži. Rīgas Brāļu kapi ir nozīmīgi ar to, ka apdarē lietots šūnakmens no Allažu pagasta atradnes, kuru izmantot bija ieteicis allažnieks, tēlnieks Teodors Zaļkalns.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi