×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +2.2℃, DR vējš 5.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-12-03
Laurenču sākumskolas skolēni piedalās iniciatīvā „Latvijas skolas soma”

Novembra izskaņā programmas „Latvijas skolas soma” ietvaros Laurenču sākumskolas 1.līdz 6.klašu skolēni piedalījās Rakstniecības un mūzikas muzeja ceļojošajās nodarbībās, veidojot teatralizētus uzvedumus, kā arī izzinot rokrakstu nozīmi.

1.līdz 4.klašu skolēni piedalījās drāmas darbnīcās, kopā ar darbnīcas vadītāju lasot izvēlēto pasaku, tērpjoties maskās un veidojot izrādi. Trīspadsmit Laurenču sākumskolas klases izspēlēja gan Rūdolfa Blaumaņa „Velniņi” un Viļa Plūdoņa „Eža kažociņš”, gan Kārļa Skalbes „Kaķīša dzirnavas” un Erika Ādamsona „Čigānmeitēns Ringla”. Skolēniem drāmas darbnīcu ietvaros bija iespēja ne tikai ieklausīties daiļdarba valodā un izjust tās ritmu, bet arī attīstīt tēlaino domāšanu un pašizpausmes prasmes.

Savukārt 5.un 6.klašu skolēni piedalījās nodarbībā „Rokrakstu mednieki”. Aplūkojot dažādu rakstnieku rokrakstus un balstoties uz saviem un grafoloģijas speciālistu secinājumiem, skolēni veidoja rokraksta autora portretu. Skolēniem bija iespēja izprast rokraksta nozīmi muzeja darbā, kā arī to, ko rokraksts var pastāstīt par pašu cilvēku.

Informāciju sagatavoja:
Laurenču sākumskolas direktora vietniece audzināšanas jomā
Vanesa Čeičiniece


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi