×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 15. jūnijs
Šodien sveicam: Baņuta, Žermēna, Vilija, Vits
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-12-10
Notiks pieredzes stāstu vakars par Eiropas Brīvprātīgo darbu

Trešdien, 12.decembrī, plkst.17.30 jauniešu iniciatīvu centrā „Mērķis” visi interesenti aicināti uz pieredzes stāstu vakaru par Eiropas Brīvprātīgo darbu. Tikšanās laikā tiks pārrunāta brīvprātīgā darba nozīme, kādas iespējas sniedz Eiropas Solidaritātes korpuss un kādi ir starptautiska brīvprātīgā darba ieguvumi.

Vakara gaitā būs iespēja iepazīties ar brīvprātīgajiem no dažādām Eiropas valstīm – Paulu, Andres, Aidu, Tomasu no Spānijas, Chiaru no Itālijas, Mariam no Gruzijas un Karolīnu no Polijas, kuri veic brīvprātīgo darbu „Erasmus+” projekta „EVS 4 Sustainable life” ietvaros dažādās Siguldas un Līgatnes organizācijās. Brīvprātīgie stāstīs par to, kāda ir viņu ikdiena Siguldā, kāpēc viņi izvēlējušies Latviju un ko viņiem nozīmē brīvprātīgais darbs.

Pēc tam notiks Alises Akmentiņas pieredzes stāsta vakars „Tēju dzersi?”, kurā viņa stāstīs par iespaidiem un pieredzēto Eiropas Brīvprātīgā darba projektā, kas norisinājās Samarā, Krievijā. Pagājušā gada oktobrī Alise devās uz Krieviju, lai palīdzētu bērniem ar garīgās un fiziskās attīstības traucējumiem. Projekta laikā Alise ne tikai pilnveidoja savas prasmes darbā ar bērniem, bet arī iepazina krievu tautas tradīcijas, mentalitāti un paradumus, kas viņai sniedza labāku izpratni par šo kultūru. Savukārt vietējiem iedzīvotājiem tā bija iespēja uzzināt vairāk par Latviju, mūsu un Eiropas kultūras vērtībām.

Pasākuma laikā dzersim samovārā gatavotu tēju, varēs uzzināt vairāk par pieredzi līdzdarbojoties Eiropas Brīvprātīgā darba projekta rakstīšanas un iesniegšanas etapā, kā arī iespējām un izaicinājumiem, īstenojot Eiropas Brīvprātīgā darba projektu Krievijā. Klātesošajiem būs iespēja uzzināt par iespaidiem un pārsteigumiem iepazīstot Krievijas kultūru un sabiedrību, kā arī uzdot sev interesējošus jautājumus.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv


Pasākumi