×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +1.8℃, DR vējš 5.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-12-14
Laurenču sākumskolā viesojas Latvijas Leļļu teātris ar izrādi „Sidraba egle”

13.decembrī Laurenču sākumskolas skolēniem programmas „Latvijas skolas soma” ietvaros bija iespēja noskatīties Latvijas Leļļu teātra izrādi „Sidraba egle”, kuras režisore ir Arnita Jaunzeme, bet galvenajās lomās – Lienīte Osipova, Anrijs Sirmais un Artūrs Putniņš.

Izrādes pamatā ir Mirdzas Timmas sirsnīgais stāsts „Sidraba egle”, kas vēsta par Ziemassvētku laiku mežā, kur ik gadu laumiņas Ziemassvētku vakarā izvēlas vienu egli, kas tiek noklāta ar vizuļiem un eņģeļa matiem tā, ka egle laistās vienā sidrabā. Skolēniem izrādes laikā bija iespēja iepazīt tādus tēlus, kā vāverēni, putniņi, zaķis, vilks, laumiņa un rūķis. Bērni varēja noskaidrot, kura no eglēm ieguva godpilno Sidraba egles titulu un saprast labas sirds lielo nozīmi.
 

Informāciju sagatavoja:
Laurenču sākumskolas direktora vietniece audzināšanas jomā
Vanesa Čeičiniece


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi