Otrdiena, 24. novembris
Šodien sveicam: Velta, Velda
Laika ziņas: Sigulda +6℃, R vējš 3.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-01-07
Aicina piedalīties aptaujā par Siguldas dzelzceļa stacijas un apkārtnes attīstību

Turpinot darbu pie Siguldas identitāti veidojošā tematiskā plānojuma izstrādes un pamatojoties uz Siguldas novada pašvaldībā iesniegtajiem ierosinājumiem, aicinām atbildēt uz vairākiem jautājumiem par dzelzceļa stacijas un tās apkārtnes attīstību, aizpildot elektronisku aptauju līdz 30.janvārim šeit.

Atgādinām, ka 2017.gadā ar saukli „Siguldieši plāno!” uzsākts darbs pie Siguldas identitāti veidojoša tematiskā plānojuma izstrādes, lai veidotu kvalitatīvu un ilgtspējīgu novada infrastruktūru un publisko telpu.

Tematiskā plānojuma izstrādes laikā tiks sagatavotas sešas plānojuma daļas: satiksmes infrastruktūra, inženiertehniskās komunikācijas, kultūrvēsturiskais mantojums, arhitektūras vizuālo izteiksmes līdzekļu lietojums, rekreācijas teritoriju, kā arī zaļumvietu attīstība un pārvaldība. Katras daļas rezultātus paredzēts apkopot vienotā, publiski pieejamā vadlīniju datubāzē, kas paredzēta pašvaldības speciālistu un iedzīvotāju ikdienas lietošanai, veidojot pilsētas publisko telpu. Izstrādātie plānojuma materiāli tiks integrēti telpiskā pilsētas 3D modelī, kas kalpos par platformu dažādu, ar pilsētas attīstību saistītu lēmumu pieņemšanā – kas ir unikāla pilsētas plānošanas un pārvaldes prakse Latvijā.

Tematiskā plānojuma izstrādi iepirkuma procedūras rezultātā veic SIA „MARK arhitekti”, šim nolūkam piesaistot plašu ekspertu komandu ar pieredzi un zināšanām arhitektūrā, pilsētas, ielu un ceļu, kā arī ainavu plānošanā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi