Otrdiena, 24. novembris
Šodien sveicam: Velta, Velda
Laika ziņas: Sigulda +4.4℃, ZR vējš 4.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-01-09
Pie Siguldas Sporta centra atvērta daļa publiskās slidotavas

Pie Siguldas Sporta centra ir atvērta daļa no publiskās slidotavas apļa, kurā tiem, kas vēlas slidot, būs pieejama 100 metrus garā taisne gar Sigulda Sporta centru. Saglabājoties ziemai atbilstošiem laika apstākļiem, turpināsies slidotavas sagatavošanas darbi, lai jau pavisam drīz apmeklētājiem atvērtu arī pārējo slidotavas daļu un hokeja laukumu.

Slidotavas izmantošana ir bez maksas. Slidu noma darbu uzsāks 16.janvārī, bet jau tagad ikviens ir aicināts ar savu inventāru baudīt slidot prieku. Slidotavas darba laiks ir no plkst.12.00 līdz 22.00, lai nakts un rīta stundās var veikt slidotavas atjaunošanas un uzturēšanas darbus.

Slidotava ir izveidota uz 250 metrus garā Siguldas Sporta centra stadiona skrejceliņa, tā ir apskaņota un apgaismota, ļaujot baudīt slidošanu mūzikas pavadībā gan diennakts gaišajā, gan tumšajā laikā.

Slidotavas sagatavošanas darbus veic Siguldas novada pašvaldība sadarbībā ar brīvprātīgajiem novadniekiem un SIA „Siguldas Sporta serviss”. Tiklīdz visā slidotavā ledus biezums sasniegs piecus līdz septiņus centimetrus, slidotavas sagatavošanā un uzturēšanā varēs izmantot ledus mašīnu, kas nodrošinās gludu un kvalitatīvu ledus virsmu.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi