Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 20. maijs
Šodien sveicam: Venta, Salvis, Selva
Laika ziņas: Sigulda +10.4℃, DA vējš 2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-01-10
Siguldas novada izglītības iestāžu audzēkņi ziemu izmanto aktīvi slēpojot

Iestājoties noturīgiem ziemas laikapstākļiem, liela daļa Siguldas novada skolu un pirmskolas izglītības iestāžu audzēkņi sporta stundas aizvada slēpojot Fischer Slēpošanas centrā. Paredzams, ka līdz ziemas beigām šo iespēju izmantos vairāk nekā 1000 novada izglītības iestāžu audzēkņi, no kuriem trešā daļa būs pirmsskolas vecuma bērni.

Lai mazie novadnieki pavadītu pēc iespējas vairāk laika svaigā gaisā, sporta stundas uz slēpēm aizvada četras novada skolas – Laurenču sākumskola, Siguldas pilsētas vidusskola, Siguldas 1.pamatskola un Mores pamatskola, bet visiem novada skolēniem ir iespēja piedalīties īpašā bonusu sistēmā un uzlabot savas atzīmes sporta stundā. Bonusu sistēma, kas novadā darbojas jau piecus gadus, ļauj ikvienam novada skolu audzēknim Fischer Slēpošanas centra trasi un inventāru izmantot bez maksas arī no skolas brīvajā laikā.

Bērniem un jauniešiem, kuri vēlas iemācīties slēpot, Eiropas Sociālā fonda projektu „Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros ir iespēja ziemas mēnešos piedalīties arī bezmaksas slēpošanas nodarbībās, kas notiek pirmdienās, trešdienās plkst.19.00 un sestdienās plkst.10.30, bet nodarbības pieaugušajiem sestdienās norisinās plkst.12.30. Nodarbības vada sertificēti slēpošanas treneri. Šoziem bezmaksas slēpošanas apmācībās jau ir piedalījušies vairāk nekā 100 skolēni. Nodarbībām iespējams pieteikties, zvanot uz tālruņa numuru 29118847 vai rakstot uz e-pasta adresi fsc@siguldassports.lv.

Pārbaudīt iegūtās slēpošanas prasmes varēs treniņsacensībās „S!-Slēpo”, kuru norise šajā sezonā plānota 17.janvārī, 7.februārī un 21.martā, kā arī „S!-Fischer” ziemas skolēnu čempionātā, kas notiks 18.janvārī, 1.februārī, 22.februārī un 15.martā.

Atgādinām, ka aizvadītajā un šajā sezonā Siguldas novada pašvaldība, pateicoties Eiropas Sociālā fonda projekta „Esi vesels Siguldas novadā!” sniegtajām iespējām, ir atjaunojusi novada skolu distanču slēpošanas inventāru.

Informāciju sagatavoja:
SIA „Siguldas Sporta serviss”
sabiedrisko attiecību un mārketinga speciālists
Artūrs Zālītis

 

Nodarbību laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi