Svētdiena, 19. janvāris
Šodien sveicam: Andulis, Alnis
Laika ziņas: Sigulda +3.2℃, DR vējš 4.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-01-18
Mores pamatskolā notiek barikāžu laika atceres pasākumi

18. janvārī Mores pamatskolas skolēni un pedagogi atcerējās barikāžu laika notikumus un līdzcilvēkus, kas palīdzēja nosargāt Latvijas neatkarību.

Šogad barikāžu atceres pasākumi skolā notika visu nedēļu un tajos aktīvi piedalījās visi skolas skolēni. 1.-4.klašu skolēni ģimenēs pārrunāja  vecāku un vecvecāku atmiņas par barikāžu laiku, pēc tam skolēni kopā ar klases audzinātājām apkopoja vecāku atmiņu stāstījumus un ilustratīvi noformēja tos.

Savukārt 6.-9.klašu skolēni visu mācību nedēļu piedalījās integrētās sociālo zinību, vēstures, angļu valodas un mūzikas mācību stundās. Skolēni šajās stundās pētīja un apkopoja informāciju par barikāžu laiku Latvijā, iepazinās ar atmodas laika dziesmām, to nozīmi Latvijas neatkarības nosargāšanā, kā arī veidoja aprakstu angļu valodā par barikāžu un atmodas laiku Latvijā. Skolēni integrētajās stundās iegūtās zināšanas, pētījuma materiālus un patstāvīgā darba rezultātus prezentēja 18.janvārī atklātās stundas laikā.

Pēc tam Mores pamatskolas skolēni, skolotāji un darbinieki kavējās atmiņās par barikāžu laiku pie ugunskura, dzerot karstu tēju un mēģinot izjust barikāžu laika noskaņu. Skolēnu interesi īpaši piesaistīja skolotāju un darbinieku atmiņu stāsti par barikāžu laiku un dalību tajā.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi