Ceturtdiena, 13. augusts
Šodien sveicam: Elvīra, Velga, Rēzija
Laika ziņas: Sigulda +11.7℃, A vējš 0.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-01-21
Notiks komponista Mārtiņa Brauna koncerts „Darbi un nedarbi”

17.martā plkst.18.00 kultūras centrā „Siguldas devons” notiks komponista Mārtiņa Brauna koncerts „Darbi un nedarbi”, kurā līdztekus populāriem skaņdarbiem un dziesmām Mārča Auziņa aranžējumā, skanēs arī jaunas vai maz dzirdētas Mārtiņa Brauna dziesmas ar dzejnieka Viļa Plūdoņa tekstiem.

Koncertā piedalīsies dziedātāja Aija Vītoliņa, Ieva Sutugova, Daumants Kalniņš, Atis Ieviņš, Laima Miltiņa un Elīna Čampere, kā arī jauniešu kora „Balsis”(diriģents Ints Teterovskis). Tāpat koncertā piedalīsies jaunie un talantīgie mūziķi – Kristaps Vanadziņš, Toms Poišs, Rūdolfs Dankfelds un Mārcis Auziņš.

Muzikālajā vakarā tiks izpildīti skaņdarbi no Mārtiņa Brauna daiļrades visām desmitgadēm vienotā, mūsdienīgā stilistikā, ar vizuālajiem tēliem, kas atgādinās par komponista daudzveidīgo mūziku.

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties šeit, visās „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un kultūras centra „Siguldas devons” biļešu kasē.

 

Koncerta laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020