Piektdiena, 30. oktobris
Šodien sveicam: Nadīna, Ulla, Adīna
Laika ziņas: Sigulda +8.3℃, D vējš 1.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-01-22
Atvērta publiskā slidotava pie Siguldas Sporta centra

Otrdien, 22.janvārī, no plkst.12.00 apmeklētājiem atvērta slidotava pie Siguldas Sporta centra. Slidotavas darba laiks atbilstošos laika apstākļos ir no plkst.12.00 līdz 22.00, lai nakts un rīta stundās varētu veikt slidotavas uzturēšanas darbus.

Slidotava uz 250 metrus garā pilsētas stadiona skrejceļa ir apgaismota un slidotprieku ikviens var baudīt mūzikas pavadījumā.

Lai ziemas priekus būtu iespēja izbaudīt ikvienam, Siguldas Sporta centrā darbojas arī slidu noma šobrīd ir iespēja nomāt 3547 izmēra hokeja slidas. Nomā ir pieejams arī slidotapmācības palīglīdzeklis „Pingvīns”. Pieaugušajiem slidu noma maksā 4 eiro stundā vai 5 eiro par divām stundām, savukārt bērniem, skolēniem, studentiem un pensionāriem – 2,50 eiro par stundu vai 3,50 eiro par divām stundām; slidotapmācības palīglīdzekļa noma – 5 eiro. Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 10% atlaide nomas maksai. Lai iznomātu inventāru, nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu.

Slidotavas izmantošana ir bez maksas. Turpinoties ziemai labvēlīgiem laika apstākļiem, stadiona vidū tuvākajās dienās tiks izveidots arī atsevišķs hokeja laukums. Ar Siguldas pilsētas publiskās slidotavas kārtības noteikumiem aicinām iepazīties šeit.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi