Piektdiena, 7. augusts
Šodien sveicam: Alfrēds, Madars, Fredis
Laika ziņas: Sigulda +24.5℃, ZR vējš 2.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-01-24
Vairākiem autovadītājiem par automašīnas vadīšanu sānslīdē piemēroti naudassodi
Siguldas novada Pašvaldības policija, reaģējot uz mēneša laikā konstatētajiem agresīvas braukšanas – driftēšanas – gadījumiem, aicina iedzīvotājus pievērst uzmanību savai un līdzcilvēku braukšanas kultūrai un ceļu satiksmes noteikumu ievērošanai, lai visi ceļu satiksmes dalībnieki justos droši.
 
Siguldas novada Pašvaldības policija pēdējā mēneša laikā Valsts policijai ir nodevusi 15 iesniegumus par pārkāpumiem, un daļai no autovadītājiem jau ir piemēroti naudas sodi 70 līdz 280 eiro apmērā, kā arī piešķirti seši soda punkti. Kā norāda Pašvaldības policijas darbinieki, piemērotie sodi var būt vēl bargāki, jo gadījumos, ja pārgalvīgās braukšanas rezultātā tiek bojāta pilsētas infrastruktūra, personai var iestāties arī kriminālatbildība.
 
Siguldas novada Pašvaldības policija aicina iedzīvotājus ziņot par driftētājiem, zvanot Pašvaldības policijas dežūrdaļai pa diennakts tālruni 26160288 vai nosūtīt Pašvaldības policijai foto vai video, kuros fiksēti driftētāju pārkāpumi un automašīnas valsts numurs, uz e-pasta adresi policija@sigulda.lv.

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020