Svētdiena, 19. janvāris
Šodien sveicam: Andulis, Alnis
Laika ziņas: Sigulda +3.2℃, DR vējš 4.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-01-28
Noslēdzies kultūras un izklaides pasākumu mērķprogrammas finansēšanas konkurss
Siguldas novada kultūras un izklaides pasākumu mērķprogrammas finansēšanas konkursā, uz kuru pieteikumu iesniegšana noslēdzās pērn decembrī, tika saņemts viens festivāla pieteikums – Latvijas Stādu parāde. Siguldas novada pašvaldība lēmusi piešķirt līdzfinansējumu 14 000 eiro apmērā Stādu un kūdras Inovāciju fondam šī notikuma organizēšanā.
 
Līdzfinansējumu plānots piešķirt, pamatojoties uz Siguldas novada kultūras un izklaides pasākumu mērķprogrammas finansēšanas konkursa komisijas 2019.gada 2.janvāra lēmumu par konkursa rezultātiem, kā arī ņemot vērā Izglītības un kultūras komitejas 2019.gada 9.janvāra sēdes atzinumu.
 
Latvijas Stādu parāde norisinās jau sešpadsmito gadu un plānots, ka šogad tā notiks 4. un 5.maijā. Pasākuma laikā stādu audzētavas no visas Latvijas plašā klāstā piedāvā vasaras puķes, augļu kokus un ogulājus, dekoratīvos kokus un krūmus, kā arī daudzgadīgās puķes un citus stādus. Tāpat Latvijas Stādu parādē tradicionāli norisinās amatnieku tirgus ar Latvijā ražotām amatniecības precēm un pārtiku, kā arī dārza precēm un tehniku.

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi