Svētdiena, 19. janvāris
Šodien sveicam: Andulis, Alnis
Laika ziņas: Sigulda +3.6℃, R vējš 3.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-02-11
Jauniešus iepazīstinās ar pašizaugsmes programmas „Award” iespējām

Pirmdien, 25.februārī, plkst.17.00 jauniešu satikšanās vietā „Pabūt”, Raiņa ielā 3, būs iespēja tikties ar Mores pamatskolas skolotāju Kalvi Grīnbergu, kurš šobrīd ir vienīgais „Award” programmas vadītājs novadā. Tikšanās laikā tiks prezentēta „Award” programma – neformālās izglītības rīks, kas palīdz jauniešiem sagatavoties patstāvīgai dzīvei un darbam.

Mores pamatskolas skolotājs Kalvis Grīnbergs šajā gadā programmu „Award” apguva Valsts izglītības satura centra organizētās profesionālās kompetences pilnveides kursos „The Duke of Edinburgh's International Award – iespēja jauniešu izaugsme”. Tikšanās laikā Kalvis rosinās jauniešus pieņemt izaicinājumu un iegūt starptautisko apbalvojumu, kas ir novērtēts pasaulē gan stājoties augstskolā, gan dodoties starptautiskos darba meklējumos.

„The Duke of Edinburgh's International Award” jeb Edinburgas hercoga starptautiskais apbalvojums ir pasaulē vadošais izaugsmes apbalvojums, ko iegūst tie jaunieši, kas izveidojuši individuālu „Award” programmu un tās ietvaros sasnieguši pašu izvirzītos mērķus. Jaunietim, kas vēlas kļūt par programmas „Award” dalībnieku, ir jāsazinās ar „Award” vadītāju, kas palīdzēs izveidot individuālo izaugsmes programmu un atbalstīs tās izpildes gaitā.

Programma „Award” ir pasaulē vadošā jauniešu pašizaugsmes programma un kopš tās pirmssākumiem 1956.gadā ir iedvesmojusi vairāk nekā astoņus miljonus jauniešu vecumā no 14 līdz 24 gadiem izaicināt pašiem sevi sasniegt savus mērķus. Programmas „Award” jomas ir brīvprātīgais darbs, fiziskā sagatavotība, prasmes, piedzīvojumu ceļojums un projekts.

Informāciju sagatavoja:
Jauniešu iniciatīvu centra „Mērķis”
vadītāja un jaunatnes lietu speciāliste
Katrīna Leitāne

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi