Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 23. septembris
Šodien sveicam: Vanda, Veneranda, Venija
Laika ziņas: Sigulda +8.3℃, D vējš 6.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-02-15
Mākslu skolas audzēkņiem izcili sasniegumi Valsts konkursā

No 11. līdz 14. februārim Rīgā Augusta Dombrovska mūzikas skolā norisinājās Latvijas Nacionālā kultūras centra organizētā Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu Valsts konkursa Pūšaminstrumentu un Sitaminstrumentu spēlē III kārta jeb fināls, kurā piedalījās labākie jaunie mūziķi no visas Latvijas. Konkursa finālā no Siguldas Mākslu skolas „Baltais flīģelis” piedalījās 10 audzēkņi, no tiem septiņi ieguva godalgotas vietas. 

Jaunie mūziķi godam pārstāvēja Siguldu labāko Latvijas skolu konkurencē. Rūta Kaukule (6. flautas klase) ieguva 3. vietu,  Jēkabs Ģirnis (3. klarnetes klase) – 3. vietu,  Artemijs Terlanovs (4. trompetes klase) ieguva 3. vietu, Jānis Kārlis Kriķis (3.saksofona klase), Jānis Marcinkevičs (5. saksofona klase)  un Elgars Lauris Birze (6. saksofona klase) katrs savā vecuma grupā izcīnīja 2. vietas; jāatzīmē, ka vecākajā saksofonu grupā 1. vietas nepiešķīra. 

4. eifonija klases audzēkne Marta Smilga ieguva 1. vietu savā vecuma grupā, apsteidzot Rīgas, Madonas, Jelgavas, Ventspils un citu skolu jaunos censoņus un iegūstot īpašu atzinību no konkursa žūrijas par izcilu sniegumu. 

Veiksmīgi un ar labiem rezultātiem konkursā piedalījās arī 4. klarnetes klases audzēknis Reinis Adrians Šmaliņš, 6. klarnetes klases audzēknis Henrijs Kozlovskis un 6. sitaminstrumentu klases audzēknis Matīss Zvaigzne. 

Skolēniem lieliskos rezutātus sasniegt palīdzēja pedagogi Miks Vilsons, Valdis Drulle, Elmārs Rudzītis, Arnis Šmitiņš un Jānis Špacs, kā arī koncertmeistares Elīna Gruzniņai un Viola Lepiksone.

Informāciju sagatavoja:
Siguldas Mākslu skolas „Baltais Flīģelis" direktora p.i.,
Jolanta Bimbere

 

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi