Pirmdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +25.4℃, ZR vējš 4.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-02-18
Aicina izvirzīt pretendentus „Siguldas novada Gada balvai sportā”
Lai novērtētu Siguldas novada sportistus, veicinātu sporta nozares attīstību un sportisko rezultātu izaugsmi, līdz 4.martam novadnieki aicināti izvirzīt kandidātus konkursam „Siguldas novada Gada balvu sportā 2018”.
 
Kandidātus var izvirzīt vairākās nominācijās: „Gada sportiste” un „Gada sportists” augsto sasniegumu sportā, „Gada jaunā sportiste”, „Gada jaunais sportists”, „Gada komanda” un „Gada skolotājs”. Iespējams izvirzīt arī nominācijai „Gada sportiste” un „Gada sportists” bērnu un jauniešu sporta kategorijā, kā arī „Gada komanda” amatieru un tautas sporta kategorijā, „Neatlaidība sportā”, „Gada sporta pasākums”, „Aktīvākā sporta organizācija” un „Mūža ieguldījums sportā”.
 
Svinīgajā pasākumā šogad tiks sveikti arī Siguldas novada jaunieši, kuri ieguvuši pirmās vietas Latvijas čempionātos – kopumā vairāk nekā 40 jaunie sportisti. Kandidātu pieteikuma anketas pieejamas pašvaldības klientu apkalpošanas centros, kā arī elektroniski šeit
 
„Siguldas novada Gada balva sportā 2018” apbalvošanas ceremonija notiks 29.martā plkst.19.00 kultūras centrā „Siguldas devons”.

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020