×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 4. jūlijs
Šodien sveicam: Ulvis, Uldis, Sandis, Sandijs
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, ZA vējš 1.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-02-23
Aizvadīts „S!-Fischer ziemas skolēnu slēpošanas čempionāta” 3.posms

Piektdien, 22.februārī norisinājās distanču slēpošanas sacensību „S!-Fischer ziemas skolēnu slēpošanas čempionāts” 3.posms, kurā 170 skolēni Siguldā mērojās spēkiem šķēršļu un veiklības distancē, slēpojot brīvajā stilā. Ļoti labus rezultātus sasniedza Madonas Valsts ģimnāzijas, Laurenču sākumskolas, Madonas pilsētas vidusskolas un Siguldas Valsts ģimnāzijas audzēkņi.

Šķēršļu un veiklības distancē jaunajiem slēpotājiem no 20 Latvijas skolām bija jāpierāda savas slēpošanas prasmes, pārvarot „čūskiņu”, „labirintu”, slaloma nobraucienus gan lejup, gan augšup, slēpošanu atmuguriski, kā arī „mogulu” jeb sniega pumpas un citus šķēršļus. Sacensībās dalībniekiem bija jāveic viens aplis – mazākajām grupām 300 metru distance, pārējām grupām – 700 metri ar diviem kāpumiem.

Distanču slēpošanas sacensību seriālā skolēni sacenšas par kopvērtējuma galveno balvu – dāvanu karti 1500 eiro apmērā slēpošanas inventāra iegādei no Fischer Latvia. Pasākuma mērķis ir popularizēt distanču slēpošanas sporta veidu skolēnu vidū, nosakot spēcīgākās vispārizglītojošās Latvijas skolas distanču slēpošanā, kā arī veicināt lietderīgu un aktīvu brīvā laika pavadīšanu skolēnu vidū.

Nākamais un noslēdzošais „S!- Fischer ziemas skolēnu slēpošanas čempionāta” posms notiks 22.martā. Dalībniekiem būs jāmērojas spēkiem slēpojot brīvajā stilā ar atsevišķu startu.

Sacensības organizē Fischer Slēpošanas centrs sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību un Fischer Latvija.

Informāciju sagatavoja:
SIA „Siguldas Sporta serviss”
Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciālists
Artūrs Zālītis


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi