Sestdiena, 19. septembris
Šodien sveicam: Verners, Muntis
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, ZR vējš 5.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-02-26
Aicina uz semināru par ES fondu atbalstu daudzdzīvokļu māju atjaunošanai

6. martā plkst. 11.00 Siguldas pagasta Kultūras namā, Zinātnes ielā 7B, notiks seminārs par Eiropas Savienības fondu atbalsta saņemšanu daudzīvokļu ēku atjaunošanai „Daudzdzīvokļu māju renovācija. Kvalitatīva būvniecība un ES fondu piesaiste”. Uz semināru, ko organizē Ekonomikas ministrija sadarbībā ar „Attīstības finanšu institūciju Altum” un Siguldas novada pašvaldību, aicināti daudzdzīvokļu ēku dzīvokļu īpašnieki un namu pārvaldnieki. 

Semināra mērķis ir pirms šī gada būvniecības sezonas sākšanās informēt būvniecības procesa dalībniekus par aktualitātēm normatīvajā regulējumā, lai jaunuzceltās un atjaunotās ēkas būtu kvalitatīvas un to īpašniekiem kalpotu pēc iespējas ilgāk. Tāpat tiks sniegta informācija par ēku atjaunošanas projektu īstenošanas posmiem, kā arī pieejamo ES fondu atbalstu energoefektivitātes pasākumu īstenošanai daudzdzīvokļu ēkās.  

Seminārā „Attīstības finanšu institūcijas Altum” pārstāvji informēs par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes programmas nosacījumiem un pieredzi, kā arī ieteiks, kā kvalitatīvi un sekmīgi īstenot ēku atjaunošanas projektus. Savukārt Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāvji semināra laikā sniegs padomus atbilstošu būvmateriālu izvēlei, bet Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests atgādinās par Ugunsdrošības noteikumu ievērošanu daudzstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkās.

Semināra dienas kārtība un reģistrācijas anketa pieejama Ekonomikas ministrijas tīmekļa vietnē

Informāciju sagatavoja:
Ekonomikas ministrijas 
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Evita Urpena

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi