Pirmdiena, 24. februāris
Šodien sveicam: Diāna, Dina, Dins
Laika ziņas: Sigulda +0.4℃, R vējš 2.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-03-01
Siguldas novadā ir iespēja nodot auto riepas

Pašvaldības atkritumu apsaimniekotājs SIA „Jumis” informē, ka šķirošanas laukumā Siguldas pagasta „Zemdegas” iespējams nodot auto riepas.

Atkritumu savākšanas laukumā „Zemdegas” pieņem nolietotās vieglo un smago automašīnu riepas gan no privātpersonām, gan juridiskajām personām. Privātpersonas ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti vai izziņu par deklarēto dzīvesvietu bez maksas var nodot četras vieglo automašīnu auto riepas gada periodā. Katra nākamā riepa tiek pieņemta par papildu samaksu.

 


Šķirošanas laukuma „Zemdegas” darba laiki:

  • Otrdienās no plkst.12.00 līdz 17.00;
  • Trešdienās no plkst.15.00 līdz 19.00;
  • Ceturtdienās no plkst.10.00 līdz 17.00;
  • Sestdienās no plkst.10.00 līdz 14.00.

Juridiskās personas (uzņēmumi, autoservisi) ir aicināti sazināties ar SIA „Jumis” par nolietoto autoriepu nodošanu, lai vienotos par riepu savākšanu un transportēšanu, kas ir maksas pakalpojums. Plašāka informācija pieejama tīmekļa vietnē www.jumis.lv, rakstot uz e-pasta adresi info@jumis.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 26112288.

No 1.marta ceļu satiksmē var piedalīties arī auto, kas aprīkoti ar vasaras riepām, taču pašvaldības atkritumu apsaimniekotājs SIA „Jumis” aicina automašīnu vadītājus un īpašniekus nesteigties ar ziemas riepu nomaiņu un sekot līdzi laikapstākļiem, lai varētu droši piedalīties ceļu satiksmē, neapdraudot sevi un citus satiksmes dalībniekus.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi