Pirmdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +25.3℃, ZR vējš 5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-03-02
Jau ceturto gadu notikušas Lūgšanu brokastis

Sestdien, 2. martā, notika Siguldas novada Lūgšanu brokastis, kas jau ceturto gadu pulcina dažādu jomu vadītājus, lai varētu kopīgi domāt, runāt un lūgt Dievu par svarīgo Siguldas novadā. 

Šī gada Lūgšanu brokastu tēma bija jaunieši, viņu izaugsme, briedums un vieta sabiedrībā. Starp dalībniekiem bija arī daudzi skolas vecuma jaunieši un studenti. Klātesošos uzrunāja Latvijā dzīvojošais argentīnietis profesors Klaudio Rivera, kurš dalījās pārdomās par nepieciešamajiem priekšnoteikumiem jauniešu potenciāla realizēšanai. Paši jaunieši ne tikai piedalījās sarunās pie galdiņiem, bet arī muzicēja un dalījās ar piedzīvoto personīgajā dzīvē.

Siguldas pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics, noslēdzot savu uzrunu, pateicās Lūgšanu brokastu dalībniekiem par kopā būšanu un novēlēja nodrošināt jauniešiem māju sajūtu Latvijā.

Siguldas kristīgo draudžu garīdznieku un domes priekšsēdētāja aicinājumam atsaucās apmēram simts cilvēku, kuri ar savu dalības maksu atbalstīja biedrības „Cerību spārni” darbību.

Informāciju sagatavoja:
Siguldas katoļu draudzes prāvests
Rihards Rasnacis

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020