Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +5.3℃, DR vējš 3.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-03-05
8.martā notiks „S!-Fischer 2019 ziemas skolēnu čempionāta” noslēdzošais posms

Jau šo piektdien, 8.martā, Fischer Slēpošanas centrā notiks noslēdzošais posms „S!-Fischer ziemas skolēnu čempionātā” distanču slēpošanā, kurā dalībniekiem būs jāveic distance brīvajā stilā ar intervāla startu.

S!-Fischer Ziemas skolēnu čempionāts” kopumā norisinās četros posmos, kuros Latvijas skolēni cīnās par galveno balvu – dāvanu karti 1500 eiro apmērā slēpošanas inventāra iegādei no Fischer Latvija. Ziemas čempionāts Siguldā notiek jau piekto gadu pēc kārtas.

Trešajā posmā, kas notika 22.februārī, startēja 170 dalībnieki, pārstāvot 29 Latvijas skolas no visiem Latvijas reģioniem. Pēc trešā posma vadībā ir Laurenču sākumskola, 2.vietā Madonas pilsētas vidusskola, bet 3.vietā – Siguldas Valsts ģimnāzija. Pieteikties sacensībām līdz 7.marta plkst.15.00 iespējams šeit.

Sacensības organizē Fischer Slēpošanas centrs sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību un Fischer Latvija.

Informāciju sagatavoja:
SIA „Siguldas Sporta serviss”
Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciālists
Artūrs Zālītis


Sacensību laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.


Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi