Pirmdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +25.4℃, ZR vējš 4.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-03-08
Informācija nekustamā īpašuma nodokļa maksātājiem

Siguldas novada nodokļu administratori 2019. gada februārī ir izsūtījuši nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas paziņojumus par 2019. gadu iedzīvotājiem, kuru īpašumā, tiesiskā valdījumā, lietojumā vai nomā ir nekustamie īpašumi Siguldas novada administratīvajā teritorijā. Iedzīvotāji, kuri nav saņēmuši maksāšanas paziņojumu, tiek aicināti mēneša laikā par to informēt pašvaldību, vēršoties Siguldas novada Pakalpojuma centrā Raiņa ielā 3. 

Nekustamā īpašuma nodoklis maksājams reizi ceturksnī – ne vēlāk kā līdz 1. aprīlim, 15. maijam, 15. augustam un 15. novembrim – vienas ceturtdaļas apmērā no nodokļa gada summas. Nodokli var nomaksāt arī reizi gadā avansa veidā līdz 1. aprīlim. 

Saskaņā ar likuma „Par nodokļiem un nodevām” 29. pantu par nodokļu maksājuma samaksas termiņa nokavējumu maksātājam tiek aprēķināta nokavējuma nauda: no laikā nenomaksātā pamatparāda – 0,05% par katru nokavēto dienu. 

Plašāka informācija un konsultācijas par nekustamā īpašuma nodokļa apmaksu pieejama pie Siguldas novada pašvaldības nodokļu administratorēm Pakalpojumu centrā, Raiņa ielā 3, zvanot uz tālruņa numuru 67385830, kā arī rakstot uz e-pasta adresi kristine.berze@sigulda.lv un anita.picka@sigulda.lv.

Plašāka informācija par nekustamā īpašuma nodokli Siguldas novadā pieejama šeit.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020