Pirmdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +25.4℃, ZR vējš 4.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-03-11
Izskanēs komponista Mārtiņa Brauna koncertprogramma „Darbi un nedarbi”

Svētdien, 17. martā, plkst. 18.00 kultūras centrā „Siguldas devons" izskanēs izcilā komponista Mārtiņa Brauna koncerts „Darbi un nedarbi".

Komponista Mārtiņa Brauna koncertā, līdztekus dzirdētiem un populāriem skaņdarbiem un dziesmām, Mārča Auziņa aranžējumā skanēs jaunas vai maz dzirdētas Mārtiņa Brauna dziesmas ar Viļa Plūdoņa tekstiem dziedātāju Aijas Vītoliņas, Ievas Sutugovas, Daumanta Kalniņa, Ata Ieviņa, Laimas Miltiņas un Elīnas Čamperes, jauktā kora „Pa saulei", kā arī jauno un talantīgo mūziķu Kristapa Vanadziņa, Toma Poiša, Rūdolfa Dankfelda, Mārča Auziņa un, protams, paša komponista Mārtiņa Brauna sniegumā. Koncertā varēs sagaidīt arī skaņdarbus no katras Mārtiņa Brauna daiļrades desmitgades vienotā, mūsdienīgā stilistikā, ar vizuālajiem tēliem, kas atgādinās par komponista daudzveidīgo mūziku. 

Šajā gandrīz pusgadsimtā, kura laikā Mārtiņš Brauns ir radījis visdažādāko stilu un žanru mūziku, viņa „darbos” nekad nav trūcis ne dramatisma, ne romantikas, un „nedarbos” – ne humora, ne ironijas, tāpēc koncertprogrammai ir izvēlēts nosaukums „Darbi un nedarbi”. Mārtiņa Brauna mūzika skanējusi gan „Mikrofona” aptaujas noslēguma koncertos, gan Edgara Liepiņa koncertprogrammā „Tas, ko Zenta neatļāva”, grupas „Sīpoli” neaizmirstamajos koncertos, teātra izrādēs „Alberts” un „Mauglis”. Savukārt episkā „Saule, Pērkons, Daugava” Dziesmu svētkos allaž saviļņo koristu un klausītāju tūkstošus Mežaparka Lielajā estrādē. Tādēļ šodienas klausītājam un skatītājam, kuram, iespējams, nav šādu emociju, tiek piedāvāta iespēja šo mūziku dzirdēt no jauna – mūsdienīgā un vēl nebijušā emocionālā interpretācijā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020