Pirmdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +25.4℃, ZR vējš 4.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-03-12
Norisināsies trešais reģionālais skolu debašu turnīrs

16. martā no plkst. 11.30 līdz 17.30 jauniešu satikšanās vietā „Pabūt”, Raiņa ielā 3, norisināsies jau trešais reģionālais skolu debašu turnīrs „Sigulda Mini 2019: World Schools Debater Tournament”, ko rīko jauniešu iniciatīvu centrs „Mērķis” sadarbībā ar Latvijas Debašu asociāciju „QUO Tu domā?”. 

Turnīra mērķis – veicināt debašu kustību Latvijā un iesaistīt debatēs jauniešus bez iepriekšējas debašu pieredzes. Iepriekšējie reģionālie turnīri norisinājās Cēsīs un Tukumā, bet nākamais un pēdējais – Rīgā. Katrs no reģionālajiem turnīriem pulcē līdz pat 50 jauniešus no Rīgas, Cēsīm, Ādažiem, Tukuma, Carnikavas un citām pilsētām. 

Visos turnīros dalība ir bez maksas, un to norisi atbalsta „British Council” pārstāvniecība Latvijā un Ziemeļu Ministru padomes birojs Latvijā, bet rīko Latvijas Debašu asociācija „QUO Tu domā?”.  Jauniešu iniciatīvu centra „Mērķis” un Latvijas Debašu asociācijas sadarbība aizsākās 2014. gadā, kad Siguldā norisinājās reģionāls debašu turnīrs Siguldas jauniešiem. 2016./2017. mācību gadā Siguldas jaunieši piedalījās projektā „Debašu Līderu skola”, bet šogad gūtās zināšanas jau izmanto, uzņemot un savās telpās rīkojot skolu debašu turnīru, tā pulcējot 50 jauniešus no visas Latvijas. 

Latvijas Debašu asociācija „QUO Tu domā?” ir nevalstiskā organizācija, kuras trīs galvenie darbības virzieni ir: 1) veicināt debašu prasmju apguvi izglītības iestādēs; 2) rīkot debašu pasākumus publiskajā vidē; 3) veicināt debašu pieejamību katram iedzīvotājam. 


Informāciju sagatavoja:
Jauniešu iniciatīvu centra „Mērķis” vadītāja
Katrīna Leitāne

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020