Otrdiena, 15. oktobris
Šodien sveicam: Eda, Hedviga, Helvijs
Laika ziņas: Sigulda +5.4℃, A vējš 3.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-03-18
„Siguldas devonā” notiks integratīvais mākslas festivāls „Nāc līdzās Vidzemē!”
Otrdien, 19.martā, plkst.14.00 kultūras centrā „Siguldas devons” pirmo reizi notiks XXIII Integratīvā mākslas festivāla „Nāc līdzās Vidzemē!” reģionālais atlases koncerts, kurā piedalīsies turpat 180 bērni, jaunieši un pieaugušie ar īpašām vajadzībām, tai skaitā novadnieki no biedrības „Cerību spārni”. Dalībnieki rādīs savus talantus dažādos skatuves mākslas žanros – dejās, dziesmās, mūzikā. Šī gada festivāla moto ir „Latvija pēc 100”.
 
Koncertā piedalīsies dalībnieki arī no Madonas un Lubānas Valsts sociālās aprūpes centra, Rīgas 5.internātpamatskolas Slāvu un Mežaparka filiālēm, Sveķu, Pamūšas un Gaismas speciālajām internātpamatskolām, Cēsu internātpamatskolas, Latvijas Neredzīgo biedrības, Rīgas dienas aprūpes centra „Cerību tilts”, biedrības „Mēs saviem bērniem”, Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienības „Imanta”, Rīgas 66.speciālās skolas, Valmieras Gaujas krasta vidusskolas deju grupa „Mazās bitītes” un vairāki individuālie dalībnieki. Siguldas deju grupa „A-Zarts” un novada vokālā grupa „Zibsnis” ar saviem priekšnesumiem sveiks konkursa dalībniekus.
 
Reģionālo atlases koncertu vērtēs žūrijas komisija – nodibinājuma „Fonds Nāc līdzās!” valdes priekšsēdētāja un festivāla „Nāc līdzās!” direktore Sarma Freiberga, mūziķe, vokālā pedagoģe, Mākslu skolas „Baltais flīģelis” projektu vadītāja Elīna Gruzniņa un aktrise, režisore, pedagoģe Ārija Liepiņa-Stūrniece. Labākie priekšnesumi tiks izvirzīti uz festivāla noslēguma lielkoncertu, kas notiks 7.maijā Rīgā, VEF Kultūras pilī.
 
Ieeja – bez maksas.
 
Informāciju sagatavoja:
nodibinājuma „Fonds Nāc līdzās!” vadītāja
Sarma Freiberga

 

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi