Ceturtdiena, 13. augusts
Šodien sveicam: Elvīra, Velga, Rēzija
Laika ziņas: Sigulda +9.4℃, D vējš 1.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-03-20
Atklāta konkursa „Siguldas līnijas” izstāde „Manas apkārtnes ainava”

Kultūras centrā „Siguldas devons” atklāta Latvijas mākslas skolu audzēkņu grafikas darbu konkursa „Siguldas līnijas” noslēguma izstāde „Manas apkārtnes ainava”, kuru ikvienam interesentam būs iespēja apmeklēt līdz 3.aprīlim. Izstādes autori ir bērni no 42 Latvijas mākslas skolām.

Mākslu skola „Baltais flīģelis” jau trešo gadu organizē bērnu un jauniešu vizuālās mākslas konkursu grafikā Siguldas līnija”. Sigulda ir viena no skaistākajām Latvijas pilsētām, kas lepojas ne tikai ar skaisto dabu, bet arī ar daudziem īpašiem, Latvijā un ārpus tās zināmiem radošiem cilvēkiem. Par siguldieti sevi vienmēr uzskatījis latviešu grafikas klasiķis, ilggadējs Latvijas Mākslas akadēmijas profesors Zigurds Zuze. Lai popularizētu grafikas tradīcijas, grafikas tehniku daudzveidību un iepazītu un godinātu siguldieti Zigurdu Zuzi un citus latviešu grafikas klasiķus, tiek organizēts Latvijas mākslas skolu audzēkņu vizuālās mākslas konkurss grafikā „Siguldas līnijas”.

Katru gadu tiek izsludināta jauna konkursa tēma un šī gada tēma ir „Manas apkārtnes ainava”. Konkursam šogad iesūtīti teju 200 darbi no 42 Latvijas mākslas skolām. Tos visus izvērtēja konkursa žūrija, un konkursa noslēguma pasākumā, kas notiks 27.martā plkst.16.00 kultūras centrā „Siguldas devons”, tiks paziņoti konkursa laureāti.

Informāciju sagatavoja:
Konkursa „Siguldas līnija” kuratore
Maija Avota

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020