Svētdiena, 19. janvāris
Šodien sveicam: Andulis, Alnis
Laika ziņas: Sigulda +3℃, DR vējš 4.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-03-20
Notiks dejas izrāde „Gorodki. Veltījums Sibīrijas bērniem”

Pirmdien, 15.aprīlī, plkst.13.00 kultūras centrā „Siguldas devons” būs skatāma dejas izrāde „Gorodki. Veltījums Sibīrijas bērniem”.

Dejas izrāde ir balstīta uz 1941. un 1949.gadā izsūtīto bērnu liecībām – šie stāsti kļuva par pamatu horeogrāfijai – laikmetīgās dejas interpretācijai par laika posmu un dzīvēm, saskaroties ar izsalkumu, badu, bēdām, sāpēm, ilgām, vientulību, draudzību un tēvzemes mīlestību.

Izrāde ir Latvijas valsts simtgades programmas notikums, kas aicina stiprināt mūsu piederību Latvijai un vēstīt „ES ESMU LATVIJA!”. Projekts tiek īstenots ar Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas „Latvijai – 100” atbalstu, kā arī iekļauts programmā „Latvijas skolas soma”.

Biļešu cena – 5 eiro, skolēniem, studentiem, skolotājiem un pensionāriem 3 eiro. Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem, iegādājoties biļeti iepriekšpārdošanā, 10% atlaide.

Biļetes pieejamas „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un kultūras centra „Siguldas devons” kasē.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi