Pirmdiena, 24. februāris
Šodien sveicam: Diāna, Dina, Dins
Laika ziņas: Sigulda +0.4℃, R vējš 2.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-03-25
Notiks interaktīvs seminārs par Eiropas Parlamenta vēlēšanām

Ceturtdien, 4.aprīlī, plkst.18.00 jauniešu satikšanās vietā „Pabūt”, Raiņa ielā 3, notiks interaktīvs seminārs par gaidāmajām Eiropas Parlamenta vēlēšanām. Pasākumu organizē Eiropas Parlaments Latvijā sadarbībā ar jauniešu iniciatīvu centru „Mērķis”.

280 tūkstošiem Latvijas jauniešu šogad būs iespēja 25.maijā balsot Eiropas Parlamenta vēlēšanās, ietekmējot Eiropas Savienības nākotni. Ko par Eiropu domā jaunieši Siguldas novadā? Vai viņi balsos? Kāpēc līdzdalība ir būtiska? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem būs iespēja noskaidrot informatīvajā nodarbībā jauniešiem. Tāpat semināra laikā būs iespēja izzināt jauniešu iespējas Eiropā, izprast Eiropas Parlamenta darbību, kā arī noskaidrot Eiropas Parlamenta vēlēšanu praktisko pusi.

Papildu informācija pieejama šeit
 

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi