Ceturtdiena, 24. septembris
Šodien sveicam: Agris, Agrita
Laika ziņas: Sigulda +17.2℃, D vējš 3.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-03-27
Notiks Siguldas koru apriņķa koru koncerts

30. martā plkst. 14.00 Siguldas 1. pamatskolas zālē notiks Siguldas koru apriņķa koru koncerts. Koncertā piedalīsies jauktie, sieviešu, vīru un senioru kori no Ādažu, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Krimuldas, Mālpils, Saulkrastu, Sējas, Ropažu un Siguldas novadiem.

Šajā koncertā visiem dalībniekiem būs iespēja dzirdēt citu kolektīvu sniegumu, kas ne vienmēr ir iespējams laikā, kad notiek dziesmu svētku koru skates. Katrs kolektīvs koncertā atskaņos divas līdz trīs dziesmas. Šajā sezonā dažādu veidu koncerti notiek visos koru apriņķos, lai apzinātu koru repertuāru starp Dziesmu svētkiem un  gatavotos nākošajiem 150 gadu jubilejas Dziesmu svētkiem. 

Latvijas Nacionālais kultūras centrs aicina diriģentus uz radošu sadarbību un lūdz piedāvāt kora dziesmas un tautas dziesmu apdares, kas radītas laika posmā no 2015. līdz 2019. gadam.

Informāciju sagatavoja:
Siguldas koru apriņķa virsdiriģents 
Jānis Baltiņš

 

Koncerta laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi