Ceturtdiena, 13. augusts
Šodien sveicam: Elvīra, Velga, Rēzija
Laika ziņas: Sigulda +9.4℃, D vējš 1.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-03-29
Atklāta konkursa „Siguldas līnijas” izstāde „Manas apkārtnes ainava”

Kultūras centrā „Siguldas devons” atklāta Latvijas mākslas skolu audzēkņu grafikas darbu konkursa „Siguldas līnijas” noslēguma izstāde „Manas apkārtnes ainava”, kuru ikvienam interesentam būs iespēja apmeklēt līdz 3. aprīlim. Izstādes autori ir bērni no 42 Latvijas mākslas skolām.

Mākslu skola „Baltais flīģelis” jau trešo gadu organizē bērnu un jauniešu vizuālās mākslas konkursu grafikā Siguldas līnija”. Sigulda ir viena no skaistākajām Latvijas pilsētām, kas lepojas ne tikai ar skaisto dabu, bet arī ar daudziem īpašiem, Latvijā un ārpus tās zināmiem radošiem cilvēkiem. Par siguldieti sevi vienmēr uzskatījis latviešu grafikas klasiķis, ilggadējs Latvijas Mākslas akadēmijas profesors Zigurds Zuze. Lai popularizētu grafikas tradīcijas, grafikas tehniku daudzveidību un iepazītu un godinātu siguldieti Zigurdu Zuzi un citus latviešu grafikas klasiķus, tiek organizēts Latvijas mākslas skolu audzēkņu vizuālās mākslas konkurss grafikā „Siguldas līnijas”.

Katru gadu tiek izsludināta jauna konkursa tēma un šī gada tēma ir „Manas apkārtnes ainava”. Konkursam šogad iesūtīti 250 darbi no 42 Latvijas mākslas skolām. Tos visus izvērtēja konkursa žūrija, un konkursa noslēguma pasākumā 27. martā kultūras centrā „Siguldas devons” tika paziņoti konkursa laureāti. Uz noslēguma pasākumu bija ieradušies mākslas skolu audzēkņi, viņu pedagogi un vecāki no visas Latvijas. Sarīkojumu atklāja kultūras centra „Siguldas devons” direktore Jolanta Borīte. Dalībniekus ar muzikāliem priekšnesumiem sveica Mākslu skolas „Baltais flīģelis” akordeonisti.

Informāciju sagatavoja:
Konkursa „Siguldas līnija” kuratore
Maija Avota


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020