Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +12.6℃, DR vējš 4.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-04-08
Sestdien notiks sacensības „Siguldas akvatlons 2019”

Sestdien, 13. aprīlī, plkst. 11.00 Siguldas Sporta centrā notiks sacensības „Siguldas akvatlons 2019”, kas vienlaikus būs arī Latvijas kausa triatlonā 1. posms.

Akvatlons ir aizraujošas sacensības, kurās atkarībā no vecuma un dzimuma dalībnieki vispirms peldbaseinā veiks 50 – 400 metru garu peldējumu, bet pēc tam stadionā skries 500 – 3000 metru distanci.

Sacensībām iepriekš jāpiesakās šeit.

 

 

 

Dalības maksa līdz 31. martam (ieskaitot):

  • 7 eiro (F40, M40, F50, M50, FO, MO, F, M grupām);
  • 4 eiro (F9, M9 – F19, M19, F60, M60 grupām);
  • 2 eiro (F9, M9 – F19, M19 grupām, kas ir Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašnieki)

Piesakoties sacensībām pēc 31. martam, dalības maksa divkāršosies Papildu informācija par sacensībām aplūkojama šeit.

Akvatlona sacensības Siguldā norisināsies otro reizi. Pirmo reizi tās notika pērn, piedaloties 139 dalībniekiem, no kuriem 35 bija siguldieši. Sacensības organizē „Siguldas maratona klubs” sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību un Latvijas Triatlona federāciju.

 

Sacensību laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi