Piektdiena, 10. jūlijs
Šodien sveicam: Lija, Olīvija, Olivers, Odrija
Laika ziņas: Sigulda +15.7℃, A vējš 2.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-04-15
Uzsākta novada grantēto ielu un ceļu apstrāde ar putekļu absorbentu
Pirmdien, 15. aprīlī, uzsākta Siguldas novada grantēto ielu un intensīvākajai satiksmei pakļauto novada grantēto ceļu apdzīvotās vietās apstrāde ar putekļu absorbentu. Ielu un ceļu apstrāde ar putekļu absorbentu apdzīvotās vietās turpināsies vairākas dienas.
 
Putekļu absorbcijas materiāls, kas pasargā grants ielu virskārtu no pārliekas izžūšanas un virsmas putēšanas, tiek iestrādāts grantēto ielu un ceļu virskārtā. Gadījumos, ja nav ilgstoši lietaini laikapstākļi, absorbenta iedarbības ilgums ir līdz trīs mēnešiem. Speciālisti norāda, ka sausos laikapstākļos absorbenta reakcija nenotiek uzreiz, jo ir nepieciešams, lai ceļa klātne saņemtu nedaudz mitruma, piemēram, nakts laikā, kad gaiss kļūst aukstāks un mitrāks.
 
Pretputekļu apstrāde prioritāri tiek veikta ielās un ceļos ar lielāku satiksmes intensitāti.
 
Siguldas novada pašvaldība aicina autovadītājus ievērot ceļu satiksmes noteikumus, jo ar absorbentu noklātās ielas un ceļus bojā gan autovadītāji, kuri pārkāpj ātruma ierobežojumus, gan transporta līdzekļi, īpaši kravas auto, kuri izmanto grants ceļus dzīvojamajos rajonos caurbraukšanai, ignorējot uzstādītās ceļazīmes.

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020