Sestdiena, 15. augusts
Šodien sveicam: Zenta, Dzelde, Zelda
Laika ziņas: Sigulda +13℃, A vējš 0.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-04-16
Novada bibliotēkās notiks Bibliotēku nedēļas aktivitātes

No 22. līdz 28. aprīlim Latvijā notiks Bibliotēku nedēļa, kuras vadmotīvs šogad ir „Bibliotēkas – dialogs ceļā uz pārmaiņām”. Novada bibliotēkās nedēļas garumā norisināsies dažādi pasākumi, kuros iedzīvotāji varēs iepazīt mūsdienīgas bibliotēkas daudzveidīgās iespējas.

Sadarbībā ar Latvijas neredzīgo bibliotēku turpmāk Siguldā būs pieejami pakalpojumi iedzīvotājiem ar redzes invaliditāti vai redzes traucējumiem vai personām ar citādām lasīšanas grūtībām, tajā skaitā senioriem un cilvēkiem ar disleksiju, – šiem iedzīvotājiem tiks nodrošināta pieeja audiogrammām, grāmatām palielinātajā drukā, kā arī informācijas resursiem vieglajā valodā.

Savukārt lasītājiem, kuri nav savlaicīgi nodevuši grāmatas, Bibliotēku nedēļas laikā būs iespēja tās nodot, nemaksājot soda naudu.

Siguldas novada bibliotēkā

  • 24. aprīlī plkst. 12.00 Siguldas novada bibliotēkas izstāžu telpā tiks atklāta Lauras Vinogradovas grāmatas „Snīpulītis no Snīpuļciema” ilustrāciju izstāde, aicinot klātienē tikties gan ar grāmatas autori, gan ilustrāciju autori – mākslinieci Unu Leitāni. Izstāde būs skatāma līdz 31. maijam.
  • 24. aprīlī plkst. 17.30 Siguldas novada bibliotēkas apbalvojuma „Laiks lasīšanai 2018” pasniegšana. Tiks godināti bibliotekāri nominācijās – „Radošums darbā”, „Izaugsme”, „Pētniecība”, „Inovācija” un arī aktīvākie bibliotēkas lasītāji nominācijās – „Daudzlasītājs” bērnu un pieaugušo auditorijā, „Aktīvākais periodikas lasītājs”, „Vērīgākais bibliotēkas lietotājs digitālajā vidē”, „Aktīvākais bibliotēkas apmeklētājs”, „Lasīšanas eksperts”, „Lasošākā ģimene”, „Bibliotēkai draudzīgākā un lasošākā grupa/klase”, „Sadarbības partneris”, „Labdaris” un „Lasītveicinošākie vecāki”. Pasākumā ar lasījumiem piedalīsies novadnieki Inga Ābele, Agrita Grīnvalde, Dainis Znots un Andris Marts.
  • 27. aprīlī no plkst. 11.00 līdz 15.00 īpaša akcija ģimenēm ar bērniem „Atved savu bērnu uz bibliotēku!”, kuras laikā bērni varēs piedalīties orientēšanās spēlē, skaļajā lasīšanā, minēt mīklas un iesaistīties citās radoši literārās aktivitātēs.

 

Siguldas pagasta Centra bibliotēkā

  • 23. un 25. aprīlī plkst. 10.00 bibliotēkas iepazīšanas pasākums pirmsskolas vecuma bērniem „Grāmatu Tārpiņa piedzīvojumi bibliotēkā”. Grupām pieteikšanās iepriekš, zvanot uz tālruņa numuru 67800954.

 

Jūdažu bibliotēkā

  • 25. aprīlī plkst. 18.00 radošs skaļās lasīšanas vakars „Vakara stāsti bērniem” ģimenēm ar bērniem.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020