Piektdiena, 7. augusts
Šodien sveicam: Alfrēds, Madars, Fredis
Laika ziņas: Sigulda +24.5℃, ZR vējš 2.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-04-23
Asinsdonori varēs saņemt uztura speciālista un fitnesa trenera konsultāciju

Veselības dienas ietvaros, 27. aprīlī, plkst. 10.00 – 16.00 Siguldā norisināsies Kustinācijas enerģijas diena, kuras laikā iedzīvotāji aicināti iesaistīties asinsdonoru kustībā. Asins ziedošana ir iespēja palīdzēt cilvēkiem, kas nonākuši kritiskā situācijā, un glābt viņu dzīvību. Savukārt Veselības ministrijas kampaņa „Kustinācija” atgādinās, ka ir svarīgi rūpēties par savu veselību, kustoties vismaz 30 minūtes dienā piecas reizes nedēļā.

Pasākumu vadmotīvs ir „Palīdzi citiem, palīdzi sev!”. Kad jūties vesels, enerģisks un aktīvs, vari sniegt atbalstu citiem. Viena asins nodošanas reize palīdz glābt trīs cilvēku dzīvību, bet regulāras fiziskās aktivitātes un pareizs uzturs ir svarīga recepte asinsrites aktivizēšanai, kā arī kopumā uzlabo cilvēka dzīves kvalitāti. Tāpēc fitnesa treneris Reinis Rudzītis un uztura speciāliste Ksenija Andrijanova donoriem bezmaksas konsultācijā palīdzēs izprast kustības un veselīga uztura nozīmi ikdienā. Asins ziedotājiem arī būs iespēja apmeklēt „Kustinācijas” bezmaksas treniņu, kas Siguldā notiks 11. maijā.

Ziedot asinis Veselības dienā būs iespēja no plkst. 10.00 līdz 14.00 pie Siguldas Sporta centra Valsts asinsdonoru centra autobusā. Vairāk par Donoru dienu iespējams lasīt šeit.

Plašāka informācija par kampaņu „Kustinācija” un vingrojumu paraugi pieejami šeit

Veselības ministrija kampaņu „Kustinācija” organizē ESF projekta „Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” (Identifikācijas Nr.9.2.4.1/16/I/001) ietvaros.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020