Sestdiena, 15. augusts
Šodien sveicam: Zenta, Dzelde, Zelda
Laika ziņas: Sigulda +24.6℃, ZR vējš 3.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-04-26
Notiks pūtēju ansambļa „Sigulda” koncerts

Trešdien, 1. maijā, plkst. 13.30, Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā pūtēju ansambļa „Sigulda” diriģents Jānis Raslavs aicina uz pavasara ieskaņu pūtēju mūzikas koncertu.

Pūtēju ansamblis „Sigulda” kopā ar apmeklētājiem ieskandinās pavasari ar skanīgām melodijām un labu pūtēju mūziku – gan populārām Raimonda Paula dziesmām, gan čehu, vācu un austriešu melodijām.

Organizatori informē, ka lietus gadījumā koncerts nenotiks.

 

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020