Svētdiena, 19. janvāris
Šodien sveicam: Andulis, Alnis
Laika ziņas: Sigulda +3.2℃, DR vējš 4.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-04-26
Notiks pasaules pirmizrāde dokumentālai filmai „Dukuru zelta līnija”

2. maijā plkst. 16.00 kultūras centra „Siguldas devons” zālē „Digiti” notiks Latvijas Televīzijas dokumentālās filmas „Dukuru zelta līnija” pirmizrāde.

„Desmit gadus ikvienās sacensībās uzmanība ir pievērsta viņam – Martinam Dukuram. Viņš ir uzvarām bagātākais skeletonists pasaulē. Tomēr viņam nav visvērtīgākās medaļas – olimpiskā zelta. Šis būs stāsts par mērķtiecību un ziedošanos uzvaras dēļ, motivāciju un sīkstumu. Kāda ir Martina Dukura aizmugure – brālis Tomass, vecāki, ģimene? Kāds ir cilvēks, kuram ar uzvaru vien nepietiek?” Uz šiem jautājumiem atbildes meklējuši filmas veidotāji – režisore Linda Olte un žurnālists Dāvids Ernštreits.

Ieeja uz filmas pirmizrādi – bez maksas.

 

 

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi