Piektdiena, 27. novembris
Šodien sveicam: Lauris, Norberts
Laika ziņas: Sigulda -0.4℃, Z vējš 3.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-04-30
Notiek asfaltseguma virskārtas nomaiņa Mores un Institūta ielā

Turpinās asfaltseguma virskārtas atjaunošanas darbi Mores ielā un Institūta ielas posmā no Zinātnes ielas līdz autoceļam A2. Darbus par 151 tūkstoti eiro veic iepirkumu konkursā uzvarējušais būvuzņēmējs SIA „GP Holding”. 

Darbi tiek veikti, pielietojot reciklēšanas tehnloģiju: vecais asfaltsegums tiek noņemts, sasmalcināts, izlīdzināts un pāri uzklāta jauna vienlaidu asfaltseguma virskārta. Papildus tiek veikts komunikācijas aku remonts un lūku nomaiņa, uzstādītas betona ielas apmales un sakārtotas un apzaļumotas ielu nomales. Saglabājoties labvēlīgiem laikapstākļiem, darbus plānots pabeigt līdz maija beigām. 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Ul Dze
- 2019-04-30 17:31

Ar prieku sirdī gaidīju šo remontu, bet... Kad reiz Mitrēvica kungs jums pietiks drosmes atlaist tos nekompetentos darbiniekus, kas ņirgājas par iedzīvotājiem? Kā var pieļaut, ka remontējot vienu ielu nogriezt no civilizācijas veselu citu ielu? Kāpēc tika nograuzts un aizvests grants materiāls, kas nodrošināja normālu institūta ielas un saulrietu ielas savienojumu? Kāpēc tagad institūra ielas un saulrītu ielas krustojums ir pārvērsts.... es nezinu ko. Ir izbagarēts un uztaisīta tāda mala itkā mēs vispār nepastāvētu. Kaut gan jūsu skaistajos nākotnes plānos, mēs esam un ??????

Atbilde: Ul Dze
Administrācija
- 2019-04-30 21:39

Labdien!

Darbi Jūsu norādītajā teritorijā vēl turpinās, lūdzam būt saprotošiem, lai Jūsu apkaimes infrastruktūra tiktu sakārtota. Beidzoties infrastruktūras sakārtošanas darbiem, tiks novērstas arī Jūsu norādītās īslaicīgās nepilnības, kas radušās darbu izpildes laikā.

Pasākumi