Sestdiena, 15. augusts
Šodien sveicam: Zenta, Dzelde, Zelda
Laika ziņas: Sigulda +13.6℃, A vējš 0.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-05-03
Uzņēmumus aicina pieteikties spēlei „Lielais aplis” un „Mazais aplis”

No 31. maija līdz 1. jūnijam, kad ar plašu programmu tiks svinēti Siguldas svētki, norisināsies spēle „Lielais aplis” un „Mazais aplis”, kurā dalībnieki – Siguldas iedzīvotāji un viesi – iepazīs Siguldas novada uzņēmumus, to produktus un pakalpojumus. Novada uzņēmumi – ražotāji, pakalpojumu sniedzēji un tirgotāji – aicināti līdz 14. maijam pieteikties dalībai spēlē.

Spēlē „Mazais aplis” aicināti iesaistīties uzņēmumi, kuru pakalpojumu sniegšanas vieta atrodas Siguldas Svētku laukuma tuvumā jeb 800 metru rādiusā no tā. Savukārt „Lielajā aplī” aicināti piedalīties novada uzņēmumi, kuri spēles dalībniekus var uzņemt savā pamatdarbības vietā – veikalā, ražotnē vai salonā. Spēles laikā dalībniekiem būs jāveic īpašs maršruts pilsētā un jāizpilda uzņēmēju sagatavotie uzdevumi. Pasākumam noslēdzoties, tiks izlozēti dalībnieki, kuri saņems uzņēmēju sarūpētas balvas.

Spēle „Mazais aplis” tiks spēlēta piektdien, 31. maijā, no plkst. 18.00 līdz 20.30, bet sestdien, 1. jūnijā, no plkst. 12.00 līdz 15.30 norisināsies gan „Lielais aplis”, gan „Mazais aplis”.

Uzņēmēji aicināti pieteikt savu dalību, aizpildot pieteikuma anketu un līdz 14. maijam nosūtot to uz e-pasta adresi ina.stupele@sigulda.lv.

Dalība spēlēs bez maksas. 

Papildu informācija pieejama, zvanot uz tālruņa numuru 29414798 vai rakstot uz e-pasta adresi ina.stupele@sigulda.lv


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020