×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 1. februāris
Šodien sveicam: Brigita, Indra, Indars, Indris
Laika ziņas: Sigulda -0.2℃, D vējš 4.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-05-08
Mores pamatskolas skolēnu mācību ekskursijas aprīlī

Piedaloties Eiropas Sociālā fonda projektā „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai”, Mores pamatskolas skolēni aprīlī devās mācību ekskursijā uz Rīgas Nacionālo zooloģisko dārzu un Tartu zinātnes centru „AHHAA” Igaunijā.

5. aprīlī 55 Mores pamatskolas vispārizglītojošo un speciālo klašu skolēni devās mācību ekskursijā uz Tartu zinātnes centru „AHHAA” Igaunijā, kur audzēkņi interaktīvā veidā izmēģināja fizikas likumus darbībā, izpētīja bioloģijas eksponātus, kā arī centās atrisināt matemātikas jautājumus. Skolēniem pārsteigumu sagādāja ceļojošā izstāde „Ilūzija”, kurā vērīgākie varēja meklēt un atrast izskaidrojumus dažādiem neparastiem optiskiem efektiem, kā arī gūt idejas par to, kā pašiem šādas ilūzijas radīt.

Savukārt 9. aprīlī 3. un 4. klases skolēni mācību ekskursijas laikā apmeklēja Rīgas Nacionālo zooloģisko dārzu un Latvijas Universitātes Botānisko dārzu. Dabas zinību apguves procesā skolēniem tika dota iespēja iepazīties ar daudzveidīgo dzīvnieku pasauli; visvairāk skolēniem patika vērot lemurus un apmeklēt Tropu māju. Botāniskajā dārzā skolēni iepazinās ar dažādām ekosistēmām, kā arī ar lielu aizrautību veica Botāniskā dārza darbinieku sagatavotus uzdevumus gan par tropu , gan subtropu augiem. Tāpat skolēni varēja izpētīt augus, kas sastopami tuksnesī un priecāties par krāšņajiem „Tauriņu mājas” iemītniekiem.

 

Patstāvīgi projekta „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros Mores pamatskolā tiek realizēts:

  • interešu izglītības programma „Brīnumu laboratorija”, kurā tiek veikti eksperimenti ar dažādām ikdienas sadzīvē izmantojamām vielām, piesaistot skolēnu uzmanību un gūstot priekšstatu par ķīmiskiem procesiem;
  • interešu izglītības programma „Domā un rēķini”, kurā skolēni attīsta algoritmisko domāšanu, apgūs programmēšanas pamatus, risinās radošus uzdevumus;
  • radošā darbnīca dabas pētniekiem „Mēs paši sev!” ir interešu izglītības programma, kurā skolēniem ir iespēja iegūt zināšanas par dabu un veselīgu dzīvesveidu ārpus formālās klašu telpas. Skolēni iegūtās zināšanas pielietos praktiski skolas izveidotajā siltumnīcā;
  • debašu klubs ir interešu izglītības programma, kurā skolēni apgūst prasmi uzstāties publikas priekšā, kā arī kritisko domāšanu un spēju argumentēt savu viedokli.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi